پنج شنبه 02 تیر 1401

شیپور ترکیه | خانه دیگر سایت نمایش و ثبت آگهی به صورت رایگان در ترکیه و ایران سایتی همانند سایت شیپور که با نمایش آگهی ها در دسته بندی های متفاوت

بیشتر بخوانید...
پنج شنبه 02 تیر 1401

خانه دیگر | سایت مشابه دیوار در ترکیه اگر قصد سفر یا مهاجرت به ترکیه را داشته اید به شما توصیه می کنید به منظور اطلاع از راهنمایی زندگی در ترکیه تا انتهای مطلب با ما همراه شوید... خانه دیگر راهنمای زندگی شما در ترکیه .

بیشتر بخوانید...
سه شنبه 03 خرداد 1401

انتخاب و معرفی بهترین هتل‌های ترکیه به‌ ویژه برای افراد و مسافرانی حائز اهمیت است که قصد دارند به این کشور سفر کنند. این افراد می‌توانند در بهترین هتل‌های این کشور ساکن شده و اقامتی به‌ یاد ماندنی را تجربه کنند. برخی از این هتل‌ها، بسیار لوکس و مجلل بوده و امکانات و تجهیزات و قیمت‌های بالایی هم دارند. در حالی‌ که برخی دیگر، امکانات رفاهی کمتری داشته و قیمت آن‌ها نیز پایین‌تر است. در این مقاله قصد معرفی بهترین هتل در ترکیه در شهرهای استانبول، آنتالیا و وان را داریم. بنابراین اگر شما هم قصد یافتن هتل در استانبول، آنتالیا و یا وان را دارید، با ما همراه باشید.

بیشتر بخوانید...
شنبه 17 اردیبشت 1401

لوازم خانگی در ترکیه | دیوار ترکیه افرادی که به ترکیه مهاجرت می‌کنند، بعد از خرید منزل باید وسایل ضروری آن را تامین کنند. برخی منازل در خارج از کشور با تمام لوازم به فروش می‌رسند؛ به‌عبارت‌دیگر منازل به‌صورت مبله فروخته می‌شود.این‌یکی از مزیت‌هایی است که شما را از ساعت‌ها گشت‌وگذار در فروشگاه‌های مختلف راحت می‌کند. بعضی افراد هم هنگامی‌که تصمیم به مهاجرت می‌گیرند، ترجیح می‌دهند که وسایل قدیمی خود را به خانه جدید در ترکیه منتقل کنند.

بیشتر بخوانید...
شنبه 23 بهمن 1400

تحصیل در یک کشور دیگر، به افراد این امکان را می‌دهد تا هر چه بیشتر بافرهنگ و آداب‌ورسوم و همچنین شرایط مختلف زندگی در آن کشور آشنا شوند. ترکیه یکی از کشورهای پیشرو در زمینه بالا بودن سطح علمی و آموزشی در مدارس و دانشگاه‌هایش است. دانشگاه‌های این کشور در سطح بین‌المللی بوده و از اعتبار جهانی برخوردارند.

بیشتر بخوانید...
شنبه 23 بهمن 1400

استانبول بزرگ‌ترین شهر ترکیه بوده که دارای دو بخش اروپایی و آسیایی است و یکی از مناطق مهم توریستی و گردشگری در دنیا به شمار می‌آید. این شهر بسیار زیبا یکی از پرجمعیت‌ترین شهرهای ترکیه است که جمعیتی بالغ‌بر 15 میلیون نفر دارد. همچنین دارای جاذبه‌های تاریخی، طبیعی، فرهنگی، مراکز خرید فراوان و متنوع، امکانات شهری متعدد، بازار کار پررونق، حمل‌ونقل آسان و... است.

بیشتر بخوانید...