سه شنبه 05 بهمن 1400

ترکیه از جمله کشورهایی است که مقصد مهاجرت تحصیلی بسیاری از دانشجویان ایرانی واقع می شود. نزدیکی و همسایگی این کشور با ایران، نزدیکی فرهنگی و همچنین شرایط زندگی بهتر و مناسب تر نسبت به ایران از جمله مواردی است که باعث ترغیب افراد به مهاجرت تحصیلی به ترکیه می شود.

بیشتر بخوانید...
سه شنبه 28 دی 1400

سفر ترکیه جهت تفریح و مسافرت به ویزا نیازی ندارد، شما می‌توانید با اخذ پاسپورت ترکیه به مدت 90 روز در این کشور اقامت کنید؛ اما برای اقامت طولانی‌مدت قطعا به ویزا نیاز دارید. در صورتی‌که قصد تحصیل و کار در این کشور را داشته باشید باید ویزای مربوط به آن را تهیه کنید.

بیشتر بخوانید...
شنبه 25 دی 1400

فرش ترک، یکی از انواع فرش که مدت‌هاست حرفی برای گفتن پیدا کرده، فرش ترک است. این نوع فرش در انواع و طرح‌های گوناگون تولید می‌شود تا به‌راحتی هر سلیقه‌ای را جذب کند. چیزی که این نوع فرش را متمایز کرده، رنگ‌های به‌کاررفته در آن است.

بیشتر بخوانید...
شنبه 25 دی 1400

اولین نوع فرش‌های ترک، فرش‌ها و گلیم‌های کلاسیک ترکیه‌ای بوده‌اند که هر یک برگرفته از هنرهای دست‌ساز منحصر به فرد افراد قومی مناطق مختلف ترکیه بوده که غرق در تاریخ و سنت بوده‌اند.

بیشتر بخوانید...
شنبه 18 دی 1400

هر کشوری برای خرید و فروش خودروها، قوانین خاص خود را دارد. طبیعی است که افراد نیز باید به صورت کامل به این قوانین احترام بگذارند و با توجه به آن‌ها، اعمال خود را به مرحله سرانجام برسانند. آشنایی با خرید و فروش ماشین در ترکیه برای مهاجران ایرانی در سایت خانه دیگر

بیشتر بخوانید...
شنبه 11 دی 1400

یکی از بزرگترین دغدغه های مسافران توریستی این کشور در بحث حمل و نقل ها و جا به جایی ها می باشد که به دلیل گران بودن سوخت در این کشور هزینه ی استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی هم برای مسافران توجیه اقتصادی نخواهد داشت.

بیشتر بخوانید...