در پادکست زیر با خدمات خانه دیگر آشنا می شویم.

 

 

 

دیوار ترکیه | خانه دیگر سایت ثبت رایگان آگهی نیازمندی ها در ترکیه و ایران | خدمات و نیازمندی های ترکیه

ممکن است شما هم از آن دسته آدم هایی باشید که قصد سفر به ترکیه را داشته اند اما نتوانسته اند خدمات مورد نظرشان را به راحتی پیدا کنند. یا ممکن است که ارائه دهنده خدمات یا محصولاتی هستید اما می خواهید تا آن ها را بدون واسطه به دست متقاضیان آن ها برسانید.

باید گفت که وب سایت خانه دیگر برای همین منظور ایجاد شده!

وب سایت خانه دیگر یک پلتفرم دو سویه است که بدون واسطه یک پل ارتباطی بین خدمات دهندگان و افرادی که در جست و جوی این خدمات هستند ایجاد میکند. خانه دیگر بر این است تا کاربرانی که در ترکیه سکونت دارند و برای رفتن به ایران، خدمات یا محصولی در ایران نیاز دارند، در اسرع وقت به بهترین شکل ممکن نیازهایشان را برطرف کند و همچنین کاربرانی که قصد گرفتن خدماتی در ترکیه اعم از مسافرت به ترکیه، سکونت دائم در آنجا و …. دارد، با ما کمترین نگرانی را داشته باشند .

خدمات ثبت و مرور آگهی خانه دیگر با تمام سیستم عامل های گوشی اعم از اندروید، ios و… و همچنین سیستم عامل های پرکاربرد کامپیوتر مانند mac , ویندوز و … در دسترس همگان قرار دارد. شما در خانه دیگر قابلیت ثبت آگهی را در اکثر شهرهای مهم ترکیه دارید و قصد داریم سایت در تمام نقاط ترکیه در دسترس باشد. هدف دراز مدت ما این است که پل ارتباطی مطمئنی بین خریداران و فروشندگان کالا، محصولات و خدمات شما در سراسر نقاط ترکیه و ایران باشیم. 

ما سعی میکنیم آسان ترین دسترسی را برای کاربران فراهم آوریم. در این راستا متخصصان ما سعی کرده اند دقیق ترین دسته بندی ها را ایجاد کنند و با داشتن زیرساخت ها و فناوری های لازم و بروز رسانی همیشگی و مقایسه خود با بهترین ها در عرصه اینترنت، بهترین تجربه های کاربری را برای کاربران در جستجو، ثبت آگهی و ….. فراهم آورند. 

علاوه بر خدمات مرتبط با آگهی، وبلاگ خانه دیگر مرجعی مطمئن برای هر نوع اطلاعات مورد نیاز برای زندگی، ادامه تحصیل و هرنوع خدمت موجود در ترکیه می باشد و در این راستا دورنمای ما تبدیل به بزرگترین و کامل ترین منبع اطلاعاتی در ترکیه است.

به این صورت که شما می توانید آگهی های مورد نظرتان را در سایت ثبت کنید تا افراد با جست و جو در بین آگهی ها بتوانند از آن مطلع شوند. مثلا شما تعداد زیادی ماشین دارید و یک آژانس کرایه ماشین در استانبول راه اندازی کرده اید. حال میخواهید با تبلیغ کسب و کار خود به آن رونق بیشتری ببخشید. حالا با ثبت آگهی اجاره ماشین در استانبول مسافران ایرانی که به دنبال کرایه ماشین در شهر شما هستند با شما تماس میگیرند. یا بالعکس می خواهید در تعطیلات پیش رو به ترکیه مسافرت کنید یا اصلا قصد مهاجرت و تحصیل در ترکیه را دارید. با جست و جو در میان آگهی های موسسات مهاجرتی-تحصیلی خدمات مورد نظر خود را قبل از رسیدن به مقصد با هماهنگی قبلی و بدون اتلاف وقت پیدا کنید.  پزشک ایرانی در ترکیه


حوزه هایی که در دسته بندی آگهی خانه دیگر هستند شامل مواردی مثل:

 

دیوار ترکیه | استخدام و کاریابی در ترکیه:

اگر کاربران تمایل دارند در ترکیه کار کنند یا از طریق کار کردن برای اقامت دائم در ترکیه اقدام کنند، خانه دیگر در هر زمینه شغلی، با هر تخصصی و با هر میزان سابقه ی کاری، پیشنهادی های مختلفی برای کاربران دارد. قطعا قصد داریم در آینده ای نزدیک مرجعی باشیم، تا بدون نیاز به مراجعه حضوری به آنجا ، واسطه هایی مانند سازمان کار ترکیه ( ایشکور)، موسساتی که بابت پیدا کردن کار هزینه ای دریافت می کنند و در نهایت باعث سودجویی از کارجویان می شود، در خانه دیگر اقدام کنند و با خدمات مان اعتماد را به کاربران برگردانیم و جایگزینی مطمئن برای سایر پلتفرم ها و سیستم ها باشیم.

 

  مهاجرت به ترکیه چگونه است؟

 

دیوار ترکیه | خدمات گردشگری:

کاربرانی که قصد دارند در قالب تورهای مسافرتی یا به صورت شخصی به ترکیه مسافرت کنند ، می توانند با خانه دیگر بدون دغدغه بهترین تجربه ها را داشته باشند، یعنی تمام خدماتی که احتمالا یک کاربر به عنوان مسافر در ترکیه لازم داشته باشد، آگهی های آن در خانه دیگر یافت می شود و از ایران بدون واسطه و بدون هزینه، کارهای مرتبط با رزرو بلیط هواپیما، قطار، اتوبوس و هتل در هر رنج قیمتی، پیدا کردن نقاط گردشگری، تفریحی، باستانی و…. را انجام دهد و با ایجاد بسترهای لازم و تکمیل بسترهای موجود و به روز رسانی همیشگی آنها، تجربه های به یاد ماندنی را ثبت کند.

 

  مهاجرت به ترکیه چگونه است؟

 

دیوار ترکیه | وسایل نقلیه:

در زمینه وسایل نقلیه، خانه دیگر خدمات متنوعی ارائه می دهد، اگر به قطعات یدکی و وسایل جانبی خودرویی نیاز دارید می توانید در بین آگهی ها آن را بیابید، یا حتی می خواهید در ترکیه با ماشین شخصی به گردش و تفریح بپردازید کافیست تا در میان آگهی های اجاره یا خرید ماشین جست وجو کنید تا مورد دلخواه خود را بیابید.

 

  اجاره، خرید و فروش ماشین در ترکیه

 

دیوار ترکیه | خرید و فروش یا اجاره ملک:

اگر قصد کار یا سرمایه گذاری در قسمت مسکن ترکیه، خرید ملک در ترکیه را دارید و یا می خواهید در پروژه های ساخت و ساز مشارکت در ساخت و یا پیش فروش مشارکت داشته باشید، قصد اجاره دفتر کار و فضای آموزشی دارید، یا در مقطعی از زمان به ویلا و باغ نیاز دارید، آپارتمان و سوئیت برای مدت زمان کوتاهی می خواهید، اتاق اداری، مطب چه برای خرید و فروش چه برای اجاره نیاز دارید، خانه دیگر این موارد و خیلی های دیگر را پیش بینی کرده و بستری مطمئن، بدون هزینه و در حال رشد همیشگی است که قطعا جوابگوی نیازهای کاربران می باشد.

  مهاجرت به ترکیه چگونه است؟

 

دیوار ترکیه | مربوط به خانه:

در زمینه وسایل آشپزخانه، وسایل تزئیناتی ، صوت و تصویری و هر آنچه را که در یک خانه به آن نیاز دارید، می توانید با دسته بندی دقیقی که خانه دیگر در وب سایت خود انجام داده، آنچه را که لازم دارید پیدا کنید، اگر وسایل خانگی برای فروش دارید می توانید به راحتی جایگاه مناسب را برای گذاشتن آگهی خود در دسته بندی ما پیدا کنید و مستقیما با کسانی که به آن نیاز دارند در ارتباط باشید و با انبوه کاربرانی که به سایت مراجعه می کنند در کمترین زمان ممکن به فروش برسانید.

 

  وسایل خانه در ترکیه

 

دیوار ترکیه | تحصیلی و مهاجرتی:

اگر قصد مهاجرت کاری به ترکیه دارید، می خواهید در ترکیه ادامه تحصیل دهید، پول هایتان را در ترکیه سرمایه گذاری می کنید قطعا خانه دیگر مرجعی به روز و مطمئن برای دادن اطلاعات لازم در این زمینه ها، همچنین دیدن آگهی های متنوع در این زمینه با دقیق ترین دسته بندی ها برای رفع نیازهایتان می باشد. همچنین اگر خدماتی برای ارائه دادن در این زمینه ها دارید، می توانید به طور رایگان و به راحتی مکان مورد نظر خودتان در دسته بندی های خانه دیگر پیدا کنید تا به مخاطبان مدنظر خودتان برسید.

 

  مهاجرت به ترکیه چگونه است؟

 

دیوار ترکیه | خدمات ثبتی:

اگر نمی خواهید حضورا به ترکیه بروید و خدمات تجاری، خدمات بانکی، شرکت و حقوقی دارید، خانه دیگر راحت ترین دسترسی را برای پیدا کردن طرف مدنظرتان در اختیار شما قرار خواهد داد. یا اگر می خواهید این خدمات را ارائه دهید، ما در کم ترین زمان ممکن شما را به تعداد زیادی کاربر معرفی خواهیم کرد تا به اهداف کسب و کاری تان برسید.

 

  خدمات ثبتی در ترکیه

 

دیوار ترکیه | خدمات در ترکیه:

اگر ساکن ترکیه هستید و در زمینه حمل و نقل و آموزش به خدماتی نیاز دارید و یا در ایران هستید و به خدماتی در این زمینه ها در ترکیه نیاز دارید و مایل به مراجعه حضوری به آنجا نیستید و در دنیای شلوغ اینترنت مرجع قابل اعتماد برای کارهایتان پیدا نمی کنید، قطعا خانه دیگر تمام سعی خود را کرده است و خواهد کرد تا به نحو احسن نیازهای شما را برطرف کند.

 

  اجاره، خرید و فروش ماشین در ترکیه

دیوار ترکیه | خانه دیگر

خانه دیگر دارای پشتیبانی و پاسخگویی 24 ساعته می باشد و سعی دارد هرگونه سوالی را که برای کاربران ایجاد شد، با راهنمایی های لازم رفع کند . 

ما در جهت خدمات رسانی هرچه بهتر به کاربران آماده دریافت انتقادات و پیشنهادات شما هستیم و اگر احساس می کنید خدماتی وجود دارد که ما آن را پیش بینی نکرده ایم و یا به اندازه کافی آن را گسترش نداده ایم، قطعا با آغوشی باز پذیرای نظرات شما خواهیم بود. 

اگر به اطلاعات بیشتری نیاز دارید خوشحال خواهیم شد با ما تماس بگیرید. منتظر شنیدن صدای شما هستیم.